Pokazuję tutaj to co chcę. Nie jestem obiektywny.

Kontakt na trud@onet.eu

Było: BJ, SR, XJ, XL, KLX. Jest: DL, RE, Beta.

Apr 1, 2017

VII Targi Motocyklowe Wrocław 2017

Uczucia mieszane, dużo wolnej przestrzeni, kilka stoisk, których przeznaczenia, przesłania nie byłem w stanie odgadnąć, ogólne deja vu. W porównaniu do lat poprzednich, to bieda, kres możliwości Wrocławia, bardzo widać ogólnie dołującą sytuację rynku.

CRF ładna, stworzona jak dla mnie, ale spóźniona o kilka lat.Ciekawostka, skuter ADV, rewelacja.Klasyka.

Królowa, czekam na swoją, którą wygram w promocji Motula. Na pewno.Triumph, zmiana przedstawiciela na Polskę posłużyła.Pomarańczowi, ostatnio moi ulubieni, z niecierpliwością czekam na 2018.
BMW szaleje.


I takie tam, różne.
Podryw na AutoUnion, słodkie to było ;)
Maszyny konkursowe żenujące, bez polotu, nudne, wszystkie takie same, tylko kolorem się różniły.W Unikacie też wieje nudą, ale taki rynek właśnie.

Z bliska wygląda słabo, jak jakiś składak z przypadkowych części.


Ładny Bell.


4 comments:

 1. Romet cafe też mnie zaskoczył, że takie cinkie ma wszystko, ale w sumie może to bliżej "idei" i docelowej lekkości niż, dajmy na to, takie customowe cafe z pełnymi felgami, które też kiedyś gościło na WMS ;)
  BMW to chyba postanowiło przytłoczyć wszystkich ilością i aranżacją, ale z lekkim wstydem muszę wyznać, że tą owiewką w R nineT mnie kupili ;) CB1100 też się wkradła w łaski - jak chcą, to potrafią zrobić coś ładnego ;)
  W customach bida straszna, oczom nie wierzyłam. Nie wiem, może bliski termin Poznania kazał ludziom wybrać, czy przyjadą tu czy tam... Dobrze, że przynajmniej te dwa skutery postawili, to można było się pozastanawiać na co zagłosować :P

  ReplyDelete
  Replies
  1. Poznań, to w tym tygodniu :( a ja już mam weekend ustawiony. Dupa no.
   Swoją drogą, robienie targów we Wrocławiu tydzień przed największymi targami motoryzacyjnymi w kraju, to pewna klęska.

   Delete
  2. W Warszawie są jeszcze "sprytniejsi". Była Autonostalgia, to w tym samym terminie konkurencja zaczęła robić Oldtimer Show. Zwiedzacze jeszcze jakoś wyrobią, ale wystawcy? Związane ręce.

   Delete
  3. No tak, Polska własnie :/

   Delete